در تاریخ 24 آپریل 2012 تصاویری توسط یکی از دوربین های ناسا که ماموریت عکس برداری دائمی از خورشید را دارد منتشر شد.در این تصاویر یک شئ ناشناس پرنده (UFO) دیده میشد که گمانه زنی های بسیاری در مورد آن انجام شد.در ادامه مطلب با توضیحات تکمیلی ، تصاویر و چند ویدیو در این مورد با ما همراه باشید.


هر چیزی نمی تواند به خورشید نزدیک شود چراکه با درجه حرارت 9900 درجه فارنهایت یا 5500 درجه سانتیگراد مواجه خواهد شد که قطعا خواد سوخت!
تحمل این درجه حرارت شاید با فن آوری های موجود بشر امروز غیر ممکن به نظر بیایید اما این احتمال که موجودات فرازمینی پیشرفته به دانشی دست یافته باشند که تحمل این دما برای تجهیزات آنها امکان پذیر باشد دور از واقعیت نیست.
در تاریخ 24 آوریل یک دوربین در ناسا که رصد خورشید را به عهده دارد تصویری از چیزی بسیار بزرگ و مصنوعی ساخته شده و معلق در هوا که شدیدا به خورشید نزدیکتر بود را رصد کند.

نظریه اول توسط محققان پدیده UFO یا همان اشیاء ناشناس پرنده مطرح شد.به عقیده آنها این تصویر از یک سفینه که متعلق به موجودات فضایی است گرفته شده است که با توجه به شواهد بسیار به واقعیت نزدیک است.

طرحی خیالی که توسط نظریه پردازان فرضیه UFO از این شئ ناشناس طراحی گردیده است

نظریه دوم توسط یک دانشمند در آزمایشگاه پژوهشی نیروی دریایی آمریکا NRL مطرح شد.به عقیده او  این تصویر فقط مجموعه ای از رگه های بجا مانده از پرتوهای کیهانی است که سنسور CCD دوربین را ضربه زده و این تصویر ایجاد گردیده است بطوریکه این تصاویر به هم ریخته می تواند از یک تصویر به تصویر دیگری باقی بماند.

در این بین نکته ای در مورد نظریه دوم وجود دارد:
در نظریه دوم این تصویر به زبان ساده یک اختلال در دوربین عکس برداری ناسا عنوان شده اما در تصویری که یک 10 روز بعد از خورشید منتشر شد باز هم همان شئ ناشناس دیده میشد و البته در نقطه ای دیگر از خورشید که به طور قطع این تصویر دوم فرضیه اختلال در دوربین ناسا را به کلی رد خواهد کرد!

تصاویر زیر در تاریخ 3 می 2012 یعنی 10 روز پس از تصاویر بالا توسط ناسا منتشر شد